Istorija

 

UAB „DGE Baltic Soil and Environment“ yra aplinkotyros ir aplinkos kokybės gerinimo įmonė, 2005 pradėjusi savo veiklą Lietuvoje. Įmonės steigėja ir partnerė yra Danijos kompanija DGE (Dansk Geo-servEx A/S (Danish Geological Service and Exploration)), veikianti nuo 1985 metų. 2007 m. birželio mėn. 27 d., padidinus įstatinį kapitalą, dalį akcijų įsigijo Šiaurės šalių finansinė institucija NEFCO (Nordic Environment Finance Corporation). Šiuo metu, UAB "DGE Baltic Soil and Environment" akcijos priklauso DGE (2/3 akcijų) ir NEFCO (1/3 akcijų).

DGE Group apjungia 5 padalinius Danijoje (DGE Miljø- og Ingeniørfirma), 3 padalinius Švedijoje (DGE Mark och Miljö) ir 2 Pabaltijyje (UAB „DGE Baltic Soil and Environment“ ir SIA DGE Latvia). DGE Group dirba daugiau nei 100 darbuotojų - visi savo srities aukštos kvalifikacijos specialistai. DGE Group yra tarptautinio INOGEN aplinkosaugos aljanso narė.

NEFCO (Nordic Environment Finance Corporation) - tarptautinė finansinė institucija, kurią 1990 metais įkūrė penkios Šiaurės šalys: Danija, Suomija, Islandija, Norvegija ir Švedija. Pagrindinė NEFCO veikla – finansuoti aplinką tausojančius ir ekonomiškai efektyvius projektus kaimyniniame Šiaurės šalims regione (Centrinėje ir Rytų Europoje, o taip pat Rusijoje, Baltarusijoje ir Ukrainoje).

Mūsų vertybės

Susipažinkite su mūsų komanda

Raskite laiko ir susipažinkite su mūsų komanda

Pradėkite dirbti su mumis