DGE NaujienosOkategoriserade

DGE Baltic kolektyvas aktyvus „World Cleanup Day“ dalyvis

DGE Baltic darbuotojai prisijungė prie 5% pasaulio gyventojų, siekiančių paversti Žemę geresne vieta gyventi ir sudalyvavo “World Cleanup Day” akcijoje. Lietuvoje šiais metais ji buvo skirta nacionalinių ir regioninių parkų tvarkymui, infrastruktūros atnaujinimui. Mūsų kolektyvas prisijungė prie šios didžiausios žmonijos istorijoje pilietinės iniciatyvos ir nusprendė vykti į Gražutės regioninį parką.

Po įspūdingos ekskursijos Gražutės regioninio parko lankytojų centre bei jame įsikūrusiame Jūrų muziejuje akcija tęsėsi šiame parke esančiame Salako pilkapyne, vadinamame Kurganais.

DGE kolektyvas kartu su kitais dalyviais šauniai padirbėjo tvarkant šį pilkapyną. Atokvėpio valandėlių metu parko darbuotojai dalyvius supažindino ne tik su pastoviai atliekamais šio miško valymo darbais, gyvosios gamtos apsauga, bet ir papasakojo pilkapių atsiradimo istoriją.

O po darbų Luodžio ežero paplūdimyje virš laužo kabojo didžiulis katilas su ypatinga, pagal Gražutės regioninio parko specialistų receptą verdama, sriuba.